Střechy

KM BETA
Český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových zdicích prvků SENDWIX nabízí stavební materiály vysoké kvality z prvotřídních surovin.

 

TONDACH

Společnost vyrábí pravé pálené střešní tašky, systém keramických doplňků a tuningu pro střechu. Střešní krytina TONDACH je vyráběna z čistě přírodních materiálů.

MEDITERRAN
Výhradní dodavatel střešního systému Mediterran - RUNDO, ZENIT, COPPO, STANDARD, DANUBIA. Prodáváme střešní tašky. Mediteran - střešní krytina.

 

GUTTAL
Prodáváme lehkou střešní krytinu Gutta, prosvětlovací desky z PVC, vlnité pásy ze skolaminátu, polykarbonátové desky Guttaglis, podstřešní difúzní folie, kontaktní membrány a parozábrany Guttafol. Dále pak nabízíme nopové folie Guttabeta.

CEMBRIT

Svou výrobou se zaměřujeme na střechy, fasády a obklady z vláknocementového materiálu. Střešní krytiny a fasádní desky Cembrit jsou elegantním řešením pro lehké střechy, fasády i interiérové obklady při rekonstrukcích i novostavbách.

 

HPI
Bez uceleného systému střešního příslušenství od firmy HPI - CZ, spol. s r. o., Hradec Králové by žádná krytina své základní poslání příliš dlouho neplnila. Jednotlivé doplňky jsou nezbytné pro zajištění funkčnosti a dlouhé životnosti střešního pláště, pro ochranu podstřešních konstrukcí i pro bezúdržbovost celé střechy. Šíří sortimentu je naše společnost největším dodavatelem střešního příslušenství v České republice. Aktuální nabídka doplňků HPI obsahuje velké množství základních položek v různých barevných odstínech, provedeních a velikostech. Střešní příslušenství od firmy HPI - CZ je navíc vhodné do všech typů krytin bez rozdílu. Není tedy podstatné, zda jde o krytinu betonovou nebo pálenou, o eternit nebo šindel. Řada prvků vyhovuje dokonce i méně používaným, například různým plechovým a lehkým vlnitým krytinám. Materiály, určené pro výrobu střešního příslušenství HPI, odolávají UV záření i všem ostatním povětrnostním vlivům.

 

Česky Deutsch
zemos_footer.png